کمپرسور معدنی

کمپرسور معدنی

فهرست

کمپرسور معدنی (Mining Compressor) هوایار برای استفاده تحت شرایط سخت و سنگین و در صنایع مختلف از جمله سندبلاست و کار در معادن طراحی شده است. این کمپرسور معدنی دارای کاربرد بالا در عملیات راه اندازی کابل های فیبر نوری و همچنین دارای قابلیت استفاده همراه با ابزارهای پنوماتیک مانند چکش پنوماتیک هستند. دمای محیط بالا یا پایین و همچنین کار در کوه های بلند نباید هیچ تاثیری بر عملکرد این کمپرسور داشته باشند.

طراحی سازگار

شرکت هوایار به پیشنهادات و توصیه های مراکز فروش و حتی بیشتر، به ایده ها و روش های شما چنان توجهی دارد که طراحی کمپرسور معدنی دقیقا بر اساس توصیه های ذکر شده ساخته شده است.

عمر طولانی، هزینه های پایین

فروش بالای کمپرسور معدنی نتیجه توجه به این توصیه ها است. کمپرسور معدنی از یک دستگاه کمپرسور اسکرو بسیار قوی و مدرن استفاده می کند و از موتور کاترپیلار بهره می برد که همه در یک پوشش محکم و مقاوم قرار دارند. این پوشش ها دارای مقاومت کافی در محیط سخت و ناهموار است. طراحی خاص کمپرسور امکان نصب تجهیزات آپشن را به راحتی فراهم کرده است. به عنوان مثال، یخ زدن ابزارهای پنوماتیک در گذشته برخی مشکلاتی را ایجاد کرده بود. از طریق نصب بخاری بر روی افتر کولر، از بروز دوباره این مشکل جلوگیری می شود.

ایمنی و محیط زیست

کمپرسور معدنی هوایار با توجه به کدها و استانداردهای به روز شده از ایالات متحده آمریکا و اروپا ساخته شده است. آنها از استانداردهای بالا برای جلوگیری از تولید سر و صدا و رعایت قوانین ایمنی به منظور جلوگیری از آلودگی هوا بهره می برند، موتورهای جدید با توجه به به روز رسانی قوانین و استانداردهایی مانند استانداردهای ISO 14001: 2004. ساخته شده است.


حتما بخوانيد: کمپرسور اسکرو چیست؟

ویژگی های کمپرسور معدنی هوایار

  1. دسترسی آسان به جزئیات و اجزای سازنده کمپرسور، زمان بازرسی و تعمیرات دوره ای این کمپرسور را به حداقل رسانده است. این مدل، با توجه به امکانات پیش بینی شده به راحتی به جرثقیل متصل می شود.
  2. به منظور ایجاد شرایط نگهداری مطلوب، گروه صنعتی هوایار قطعات یدکی اصلی برای این نوع کمپرسور را از طریق یک کیت کامل ارائه داده است که ممکن است به طور جداگانه پس از خرید کمپرسور درخواست شود.
  3. فیلتر دو مرحله ای با بالاترین کیفیت مانع ورود گرد و غبار و ذرات به کمپرسور شده و زمان مناسب برای اطلاع را به صورت تناوبی با ارسال سیگنال های مربوطه، به کاربر هشدار می دهد.
  4. سنسور خاصی در این کمپرسور به عنوان استاندارد برای جلوگیری از سردی بیش از حد تعبیه شده است (این سنسور در کمپرسور هایی که با استفاده از سیستم روغنی سرد می شوند، وجود ندارد).
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...