مرکز خدمات هوایار

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کننده و تأمین کننده تجهیزات هوای فشرده مطابق با تکنولوژی روز دنیا در ایران از تیر ماه 1377 فعالیت خود را شروع کرد و با بهره گیری از مشاورین داخلی و خارجی سطح کیفی محصولات خود را به بالاترین درجه ممکن رساند.

مرکز خدمات هوایار به عنوان پل ارتباطی شرکت با مشتریان، خدمات تخصصی خود را در خصوص محصولات هوایار یا دیگر برندهای مطرح دنیا به صورت کارآمد و مطمئن در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. صلاحیت مبتنی بر تجربه طولانی مدت در زمینه تولید کمپرسور و تجهیزات جانبی هوای فشرده، تأمین لوازم یدکی و خدمات با کیفیت، ما را به شریک قابل اطمینان شما تبدیل نموده است.

شرکت هوایار با تکیه بر توان مهندسی و لجستیک خود، خدمات پشتیبانی نصب و راه اندازی کمپرسورها و بازسازی و نوسازی و به روزرسانی آنها را فراهم و برای حفظ سیستم ها در بالاترین سطح راندمان، یک سرویس نگهداری جامع ارائه می‌نماید.طیف گسترده‌ای از لوازم یدکی در دسترس با کوتاه‌ترین زمان تأمین و بالاترین استاندارد کیفیت حداقل خرابی کمپرسور شما را تضمین می نماید. تجربه طولانی مدت در زمینه تولید و تعمیر کمپرسور و تجهیزات جداسازی گازهای صنعتی، تأمین لوازم یدکی و خدمات با کیفیت، ما را به شریک قابل اطمینان شما تبدیل نموده است.

چرا هوایار

  • بیش از بیست سال تجربه در طراحی و ساخت تجهیزات هوای فشرده و گازهای صنعتی
  • مجری پروژه‌های EPC واحدهای یوتیلیتی و جداسازی هوا
  • گسترده‎ترین شبکه خدمات پس از فروش
  • گسترده‌ترین و مطمئن‌ترین شبکه تأمین قطعات یدکی از تولید کنندگان مطرح دنیا

حوزه فعالیت مرکز خدمات هوایار

  1. مشاوره مهندسی، طراحی و نوسازی (Revamping Engineering)
  2. نصب و راه اندازی (Construction & Commissioning)
  3. تعمیرات و نگهداری
  4.  تامین قطعات و لوازم یدکی
  5. تامین روانکارهای صنعتی
  6. تامین مواد جاذب و غربال های مولکولی

واحدهای قدیمی در مجموعه‌های پالایشی و فرآیندی پس از مدتی به منظور ارتقاء راندمان، افزایش ظرفیت، اصلاح ساختارهای کنترل و اتوماسیون نیاز به بازطراحی و نوسازی خواهند داشت.

ادامه مطلب

فعالیت‌های مربوط به ساختمان و نصب (Construction) که شامل فعالیت‌های ساختمانی یا سیویل و اسکلت فلزی یا استراکچر، نصب تجهیزات ثابت و دوّار، لوله کشی یا پایپینگ، نصب ادوات برق و ابزار دقیق و کابل کشی می‌باشند. این فعالیت‌ها بخش (C) قراردادهای EPCC را شامل می‌شوند.

ادامه مطلب

برون سپاری و واگذاری خدمات صنعتی از قبیل: تعمیرات مکانیک، برق و بهره‌برداری تجهیزات به بخش خصوصی به منظور چابک سازی سیستم، افزایش سطح بهره‌وری و راندمان نیروی کار؛ از سیاست‌های کاری مجتمع‌های بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی بوده که برای این منظور از شرکت‌هایی که دارای بنیه مالی و فنی مناسب هستند استفاده می‌نمایند.

ادامه مطلب

اورهال عبارتست از احیاء همه جانبه و کامل یک دارایی برای رساندن آن به شرایط قابل قبول از طریق بازسازی و یا تعویض قطعات و زیرمجموعه‌های آن.

ادامه مطلب

امروزه مسأله تعمیرات و نگهداری یکی از مهم‌ترین و پرهزینه‌ترین مسائل مورد بحث و بررسی در زمینه‌ی بکارگیری ماشین آلات دوار می‌باشد. در حال حاضر در اکثر سازمان‌‌ها و شرکت‌ها، سیستم‌‌های نگهداری و تعمیرات سنتی جای خود را به روش‌‌های برنامه‌‌ریزی شده پیشگیرانه (PM) و پیشگویانه مبتنی بر پایش وضعیت (CM) داده است.

ادامه مطلب

در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز ارائه لوازم یدکی جهت محصولات از عوامل تعیین کننده اقبال مشتریان به یک برند محسوب می‌شود. بدین منظور شرکت هوایار علاوه با در اختیار داشتن انبار قطعات یدکی محصولات خود، اقدام به تأمین قطعات یدکی طیف گسترده‌ای از تجهیزات دوار با بهره‌گیری از سیستم پویا و مطمئن تامین کالا و بازرگانی خود نموده است.

ادامه مطلب

شرکت هوایار به عنوان تولید کننده کمپرسورهای هوا نیازمند استفاده از روانکارهای صنعتی بوده، لذا اقدام به تأمین انواع روغن معدنی سنتزی و نیمه سنتزی از برندهای مطرح دنیا نموده است.

ادامه مطلب

در فضای رقابتی کسب و کار در دنیای امروز ارائه لوازم یدکی جهت محصولات از عوامل تعیین کننده اقبال مشتریان به یک برند محسوب می‌شود. بدین منظور شرکت هوایار علاوه با در اختیار داشتن انبار قطعات یدکی محصولات خود، اقدام به تأمین قطعات یدکی طیف گسترده‌ای از تجهیزات دوار با بهره‌گیری از سیستم پویا و مطمئن تامین کالا و بازرگانی خود نموده است.

ادامه مطلب

مرکز آموزش هوایار یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین مراکز آموزشی تخصصی در کشور بوده که دارای مجوز ارائه خدمات آموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در میان تأمین کنندگان سیستم‌های گاز و تولید هوای فشرده در کشور می‌باشد.

ادامه مطلب

خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مهمترین و موثرترین عناصر صنعت و تجارت می‌تواند نقش مهمی در توسعه هر شرکت ایفا کند. بنابراین، فرهنگ‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مطلوب و دستیابی به رضایت مشتریان از جمله اقداماتی است که در دستور کار این گروه برای مشتری‌مداری گنجانده شده است.

ادامه مطلب