نمایشگاه صنعت تهران 1402

نمایشگاه صنعت تهران 1402

مقدمه

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت تهران 1402 از تاریخ 13 الی 16 آبان مـاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار گردید. رشد و توسعه صنعت یکی از اصلی‌ترین معیارهای پیشرفت در کشورها است. به عبارت دیگر می‌توان چنین اذعان داشت که رشد صنایع، شاخصی مهم در تعیین توسعه یافتگی کشورها به حساب می‌آید. بنابراین باید گفت که برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی خصوصا رویدادهای بین المللی به جهت تبادل اطلاعات و انتقال تجربیات، سهم بزرگی در ارتقاء دانش فنی فعالان و متخصصان حوزه صنعت ایفا می‌کند.
با توجه به مطالب فوق شاید بتوان اطلاع از تکنولوژی‌های صنعتی روز دنیا و ارتقاء سطح کیفی محصولات داخلی را مهم‌ترین هدف برگزاری نمایشگاه بین المللی صنعت تهران (TIIE) دانست. در این دوره از نمایشگاه بیش از 300 شرکت داخلی و خارجی از کشورهای آلمان، انگلستان و … در زمینه‌های صنعتی، خدمات فنی و مهندسی و … حضور داشتند.

اهداف نمایشگاه صنعت تهران 1402

نمایشگاه صنعت امسال فرصتی بود تا شرکت‌ها آخرین دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندکاران و متخصصان قرار دهند.

در نمایشگاه صنعت تهران امسال که شاهد حضور پرشور و قابل‌توجه فعالان حوزه ماشین آلات و خطوط تولید، تجهیزات و اتوماسیون صنعتی، ابزار آلات، صنایع پیشرفته، خدمات فنی، مهندسی و مشاوره‌ای و …. بودیم.

هوایار در نمایشگاه صنعت تهران 1402

گروه صنعتی هوایار در سالن 35 نمایشگاه امسال پر رنگ‌تر از سال­های قبل حضور یافت و به معرفی و عرضه توانمندی‌های خود در حوزه زنجیره تولید، جذب، جداسازی و فشرده سازی هوا و گازهای صنعتی پرداخت که با استقبال خوبی از سوی بازدید کنندگان مواجه شد.

هوایار در این دوره محصولات دانش بنیان خود کمپرسور سانتریفیوژ و پکیج ژنراتور نیتروژن ساز را در معرض دید بازدید کنندگان قرار داده بود.

هوایار در این نمایشگاه به اهداف خود در زمینه‌­های ذیل دست یافت:

🔴 عرضه آخرین دستاوردها و محصولات خود در حوزه صنعت LNG و ASU

🔵 معرفی محصولات دانش بنیان هوایار

🔴 معرفی فعالیت­های و توانمندی­های جدید هوایار در زمینه خدمات

🔵 دیدارهای سازنده با مدیران و فعالان حوزه

🔴 عقد قراردادهای بازرگانی در زمینه مبادله کالا

در این نمایشگاه همچنین غرفه گروه صنعتی هوایار از سمت مجری برگزاری نمایشگاه به عنوان “غرفه برگزیده” بیست و سومین نمایشگاه صنعت انتخاب گردید.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...