کمپرسور سانتریفیوژ

مسئله افزایش فشار در فرآیندهای مختلف صنعتی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. کمپرسور‌ سانتریفیوژ یا گریز از مرکز (Centrifugal Compressor) از نوع کمپرسورهای دینامیکی با قابلیت ایجاد نسبت فشارهای متوسط و دبی بالا بوده و اصول حاکم بر طراحی و ساخت هریک از قطعات آن بر مبنای استاندارد API 617 و API 672 می‌باشد.

هوا از طریق دهانه مکش مجهز به سیستم فیلتراسیون و با تنظیمات جریان ورودی توسط شیر کنترلی ورودی (IGV: INLET GUIDE VANE) داخل محفظه مرحله اول مکیده شده و با استفاده از پره‌های ایمپلر (IMPELLER)  به سمت مرکز آن رانده شده و توسط نیروهای گریز از مرکز به سوی محیط ایمپلر به بیرون پرتاب می‌شود. در واقع با استفاده از نیروی گریز از مرکز مقدار فشار سیال طی عبور از ایمپلر افزایش می‌یابد.

 

کمپرسور سانتریفیوژ Integrally Geared

طیف گسترده ای از کمپرسور سانتریفیوژ (Centrifugal Compressor) بر اساس API 617 تامین می شود. این کمپرسورها با درجه بالایی از قابلیت اطمینان در صنایع پتروشیمی و پالایشگاهی، کارخانه های فولاد و سیمان و همچنین حمل و نقل استفاده می شوند.

کمپرسور سانتریفیوژ Single Shaft

شرکت هوایار کمپرسور سانتریفیوژ Single Shaft را برای بسیاری از کارفرماها در صنایع پتروشیمی، پالایشگاه، شیمیایی، سیمان، فولاد و صنایع حمل و نقل تامین کرده است.

ارتباط با ما

هوایار به منظور دفاع از حقوق مشتریان و جهت پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای آن ها اقدام به راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان نموده است.