خط مشی کیفیت

گروه صنعتی هوایار فعال در تولید و ارائه خدمات انواع کمپرسورهای هوای فشرده و سیستم‌‌های PSA (شامل: کمپرسورهای صنعتی و پرتابل، کمپرسورهای معدنی، کمپرسورهای توربینی، کمپرسورهای اسکرو، کمپرسورهای CNG، اکسیژن سازهای بیمارستانی، هیدروژن ساز، نیتروژن ساز، خشک کن‌‌های شمیایی، درایرهای تبریدی، فیلتراسیون کامل هوای فشرده، مخازن تحت فشار و همچنین سایر متعلقات جانبی)، با استقرار سيستم مديريت يكپارچه مبتني بر استانداردهای:

  • سيستم مديريت كيفيت ISO 9001:2015
  • سيستم مديريت زيست محيطي ISO 14001:2015
  • سيستم مديريت ايمني و بهداشت شغلي ISO 45001:2018
  • سیستم مدیریت کیفیت تجهیزات پزشکی ISO 13485:2016
جلب رضایت مشتریان را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده و در این راستا تلاش دارد به منظور”كيفيت فراگير، ارتقاء سطح سلامت پرسنل و حفاظت از محيط زيست” خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه را به صورت زیر تعیین نماید.
 

رئوس خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه:

  1. تلاش مستمر و همگانی جهت دستیابی به بهبود مداوم کیفیت محصولات، فعالیت‌ها و خدمات سازمان به منظور جلب رضایت مشتریان داخلی و خارجی
  2. فراهم نمودن محیط کاری مناسب برای کارکنان شرکت جهت ارتقاء شایستگی کارکنان، انجام کارهای گروهی و بالا بردن انگیزه مشارکت، دانش فنی و بهره وری در راستای دستیابی به اهداف کیفی، ایمنی، بهداشت و زیست محیطی
  3. تلاش در ایجاد ساز و کار هایی جهت افزایش سهم بازار داخلی، نفوذ در بازار و بکارگیری راهکارهای اثر بخش جهت حضور موفق در بازار بین المللی.
  4. پیشگیری و کنترل سیستماتیک ریسک‌ها و خطرات ایمنی، بهداشتی و زیست محیطی مربوط به فعالیت‌ها، تجهیزات، محصولات و محیط کاری شرکت و انطباق کامل با الزامات قانونی و مقرراتی مرتبط و الزامات ذینفعان.
اینجانب به عنوان مدیر عامل شرکت، ضمن تعهد به تطابق با الزامات و نگهداشت اثربخشی سیستم کیفی، ایمنی، بهداشت و محیط زیست در فعالیت‌های شرکت، خود را نسبت به تأمین منابع و زیرساخت‌های لازم جهت استقرار استانداردهای ذکر شده متعهد می‌دانم و به عنوان هدایت کننده و راهبر سازمان با دریافت گزارش‌های دوره‌ای از نماینده محترم مدیریت و با اتخاذ تصمیمات مبتنی بر اطلاعات و تحلیل داده‌ها، تعهد برای حفاظت از محیط زیست، شامل: پیشگیری از آلودگی و سایر تعهدات ویژه جهت محافظت از محیط زیست و همچنین تعهد به جلوگیری از بیماری‌ها و مخاطرات شغلی؛ مسئول برقراری سیستم مدیریت یکپارچه بوده و افراد را جهت دستیابی به اهداف مورد نظر در حد مطلوب، مشارکت می‌دهم.

این خط مشی از نظر تداوم به صورت سالانه مورد بازنگری قرار می‌گیرد.
نیما سجده
مدیرعامل