جذب نمایندگی

وقتی کسب ‌و کار شما رونق می‌گیرد قطعاً به فکر توسعه و بزرگ کردن آن خواهید بود. این دقیقاً بدین معناست که شما برای فروش محصولات خود حتماً نیاز ندارید که شخصاً در سایر مناطق شناسایی‌شده فروشگاه یا به ‌اصطلاح شعبه داشته باشید، بلکه می‌توانید برای جذب نمایندگی از سایر افرادی که در آن مناطق دارای امکانات لازم هستند بخواهید تا به نمایندگی فروش کالا و محصولات شما مبادرت ورزند.
نمایندگی عبارت است رابطه‌ بین دو طرف که نماینده به نیابت از طرف اول که اصیل نامیده می‌شود، کاری را انجام می‌دهد. این کار اعم است انجام فعالیت، فروش کالا یا خدمات و … می‌باشد.
شركت هوايار (سهامی خاص) با پشتوانه بيش از بيست سال تلاش و فعاليت متعهدانه در عرصه توليد انواع كمپرسور های هوا، کمپرسور گاز ، توربواكسپندر ، گازهای صنعتی و تجهیزات جانبی پاسخگوی نيازهای متنوع و به روز صنايع داخلی است.
محصولات شركت مطابق با آخرين تكنولوژی‌های روز و قابل رقابت با توليد كنندگان مطرح دنيا است. طراحی و تولید محصولات متنوع در کلاس جهانی، خدمات پس از فروش منحصربه فرد، همراهی با مشتریان تا حصول نتیجه نهایی و توجه به الزامات زیست محیطی از اولویت‏های اصلی شرکت خواهند بود.
شرکت هوایار در راستای تحقق اهداف خود؛ افزایش سهم بازار، گسترش جغرافیای فعالیت و ارائه خدمات فروش و پس از فروش ممتاز به مشتریان خود نسبت به شناسایی، ارزیابی و اعطای نمایندگی به متقاضیان واجد شرایط اقدام نماید.
بدینوسیله کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی ذیصلاح که در زمینه صنایع مرتبط با هوای فشرده دارای تخصص، تجربه، حسن سابقه اجرایی و امکانات لازم می‌باشند، می‌توانند مستندات، مدارک و سوابق کاری خود را به آدرس info@havayar.com  ارسال نمایند یا از طریق فرم ذیل اقدام به ارسال اطلاعات نمایید.

ارسال مدارک و مستندات تعهدی در خصوص اعطای نمایندگی ایجاد نمی‌کند.