کمپرسور اسکرو روغنی

کاتالوگ کمپرسور اسکرو روغنی

کمپرسور چیست؟

یک دستگاه مکانیکی است که فشار گاز (هر سیال تراکم پذیر) را با کاخش حجم افزایش می‌دهد. کمپرسور هوا هم یک نوع کمپرسور گاز است چون هوا مخلوطی از چندین گاز خاص است که تراکم پذیر است.
کمپرسورها در بسیاری از صنایع مثل: نفت، گاز و پتروشیمی، نظامی، نیروگاهی، معادن، فولاد، سیمان، شیشه، بیمارستانی، غذایی، شیمیائی، ساختمانی، پلاستیکی و سایر کارخانجات بزرگ و کوچک کاربرد دارند. بیشتر از این دستگاه برای فشرده سازی هوا استفاده می­شود.
کمپرسور اسکرو مدل Oil Injected از جمله کمپرسورهایی هستند که در حال جزو پر مصرف‌ترین و رایج‌ترین کمپرسورها در صنعت هوای فشرده می‌باشد که در بلوک دیاگرام دسته بندی کمپرسورها جزو کمپرسورهای جابه جایی مثبت مدل دو چرخنده هستند.
ماهیت عملکرد این مدل کمپرسورها بر اثر جابه جایی هوا می‌باشد که طی چهار مرحله عمل فشرده سازی هوای فشرده را انجام می‌دهد. در این مدل کمپرسورها سیال روغن نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند و به طور کامل در بیشتر مسیر فشرده سازی هوا در گردش می‌باشد و مستقیماً وارد محیط اسکروها یا بلوکه هواساز می‌شود. از این رو این مدل کمپرسورها را مدل Oil Injected می‌نامند.

انواع کمپرسور اسکرو روغنی (Screw Compressor – Oil Injected):

  • کوپل مستقیم
  • کوپل تسمه‌ای
  • دور ثابت
  • دور متغییر (VSD)

جهت آشنایی با کمپرسورهای اسکرو روغنی (Oil Injected) هوایار می‌توانید کاتالوگ این محصول را مطالعه و یا با همکاران ما در واحد فروش کمپرسورهای صنعتی با شماره تماس 41976-021 در ارتباط باشید.

کاتالوگ

دیتاشیت

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 2 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...