پکیج ریکاوری و تصفیه هیدروژن

پکیج ریکاوری و تصفیه هیدروژن

فهرست

پکیج ریکاوری و تصفیه هیدروژن (Hydrogen Recovery and Purification Package) هوایار با فرایند جذب نوسان فشار، که همچنین فن آوری PSA خوانده می‌شود عمل می‌کند. این تکنولوژی بر پایه پدیده جذب انتخابی مولکول‌های گاز تحت فشار در سطح جاذب بسیار متخلخل و کارآمد قرار دارد. در مورد تولید هیدروژن، مولکولارسیو پایه کربنی (CMS) است. از هیدورژن و اکسیژن حاصل از واکنش آب برای تولید هیدروژن استفاده می‌شود، برج‌های جذب با CMS پر می‌شوند.

مولکول‌های دی اکسید کربن، رطوبت و گازهای دیگر در سطح CMS جذب می‌شوند. هیدروژنی که توسط CMS جذب نمی‌شود از میان برج جذب عبور کرده و در یک مخزن جمع آوری می‌شود. برای تولید مداوم هیدروژن، برج‌های جذب چندگانه فراهم شده و با شیرهای خودکار که توسط یک PLC اداره می‌شود فعالیت می کنند. پس از اشباع یک برج با دی اکسید کربن، روند به طور خودکار به برج بعدی تغییر جهت می‌دهد و در نتیجه تولید هیدروژن مداوم می‌شود. گاز خوراک فرایند PSA می‌تواند هیدروژن خامی که از طیف گسترده‌ای از منابع نظیر ریفرمینگ بخار متان، اکسیداسیون جزئی، تصفیه برودتی، گازهای پاکسازی کارخانه متانول، گاز اتیلن، گاز استایرن، تبخیرشدگی و تجهیزات آمونیاک به دست می آید باشد. در طول فرآیند PSA، هیدروژن در فشاری نزدیک به فشار خوراک، بازیافت و خالص می‌شود، در حالی که ناخالصی جذب شده با کاهش فشار حذف می‌شود. گاز مازاد PSA که شامل ناخالصی‌ها است را می‌توان پس از آن به سیستم سوخت ارسال کرد. تمامی فرایند به صورت خودکار است.

هوایار با مشارکت پکیجر های جهانی H2 PSA از پیشرفته‌ترین جاذب‌ها در بازار که برای بازیابی و بهره وری بهینه شده اند استفاده می‌کند.


این واحدها برای عملیات در فضای باز و بدون نیاز به اپراتور ساخته شده، و به هر دو صورت فشرده و به صورت شاسی‌دار نصب می‌شوند.

هوایار از تامین کنندگان پیشرو برای مهندسی تجهیزات و ساخت با همکاری شناخته شده‌ترین شرکت‌های بین‌المللی است. خدمات ما بر پایه تخصص گسترده ما در برنامه ریزی، توسعه پروژه و ساخت تجهیزات صنعتی به صورت کلید در دست بنا شده است. 

تمرکز ما بر روی پلنتهای تولید هیدروژن ، synthesis gas، اکسیژن و اولفین و همچنین عملیات treatment گاز طبیعی است.

پکیج ریکاوری و تصفیه هیدروژن (Hydrogen Recovery and Purification Package)

مزایا و مشخصات پکیج ریکاوری و تصفیه هیدروژن

  1. تجهیزات ما طیف گسترده‌ای از نیازهای بزرگ، متوسط و کوچک مشتریان را برآورده می‌کند.
  2. تولید هیدروژن تا 99.9999٪ خلوص.
  3. عملکرد عملیاتی معمولا بیشتر از 99.9٪ است.
  4. امکان کار با طیف گسترده‌ای از گازهای خوراک
  5. استفاده از سیکل‌های ثبت شده و جاذب پیشرفته
  6. طراحی شده بدون نیاز به اپراتوری، در فضای باز
  7. تحویل پکیج به صورت کامپکت و یا به صورت شاسی‌دار
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 3 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...