نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

دعوت به بازدید از غرفه گروه صنعتی هوایار در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی تهران

شرکت دانش بنیان هوایار به عنوان یکی از جوان‌ترین و بزرگ‌ ترین گروه‌های صنعتی کشور فعال در راستای زنجیره تولید، جذب، جداسازی و فشرده سازی هوا و گازهای صنعتی مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا شما را به بازدید از غرفه خود در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی تهران دعوت می‌نماید.

نمایشگاه امسال از تاریخ 19 تا 22 اردیبهشت ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران (سئول) برگزار می‌شود.

گروه صنعتی هوایار نیز همچون ادوار گذشته در فضای باز جنب سالن 38 منتظر دیدار شماست.

درباره نمایشگاه

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگ‌ترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه است كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می‌گردد، این نمایشگاه فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت‌های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت‌ها و نوآوری‌های آتی خود را هدایت نمایند.

اهداف نمایشگاه

 • ارائه آخرین دستاوردهای فن آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز
 • گسترش تعامل با سایر کشورها و نیز رقابت با شرکت‌های نفتی مشابه در سطح جهان
 • کمک به تقویت توان ساخت داخلی از طریق تبادل اطلاعات فنی
 • آشنایی صنعتگران صنعت نفت، گاز و پتروشیمی نسبت به دستاوردهای نوین صنعت
 • عقد قراردادهای بازرگانی در زمینه مبادله کالا، خدمات و اطلاعات فنی
 • توسعه اشتغال در عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی
 • حضور تجار و صنعتگران بین المللی از سراسر جهان در نمایشگاه جهت کمک به توسعه صادرات تولیدات داخلی
 • کمک به ایجاد بازارهای جدید خارج از کشور جمهوری اسلامی ایران در راستای توسعه بازارهای هدف
 • برگزاری سمینارهای مختلف برای تسهیل در نیل به اهداف تعیین شده
 • ارتقاء جایگاه و موقعیت نمایشگاه در منطقه و جهان
 • ایجاد انگیزه جهت سرمایه گذاری بخش‌های مختلف خصوصی، تعاونی و دولتی، داخلی و خارجی در صنایع نفت و گاز
 • ایجاد حس خود باوری و خود اتکایی ملی در نیروهای متخصص و مدیران و سرمایه گذاران داخلی جهت انجام مطالعات و تحقیقات در زمینه‌های اکتشاف، استخراج، فرآوری و توزیع و صادرات محصولات

چرا باید در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران شرکت کرد؟

ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه بین المللی ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز، ﭘﺎﻻﯾﺶ و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ تهران ﺑﻪ ﻋﻨﻮان بزرگ‌ترین رخداد ﺻﻨﻌﺘﯽ و ﺗﺠﺎری ایران در ﺣوزه ﻧﻔﺖ و ﮔﺎز، ﭘﺎﻻﯾﺶ و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ اﺳﺖ. این نمایشگاه در ﺳﺎل ﮔﺬﺷﺘﻪ در فضایی بالغ بر 100 هزار ﻣﺘﺮ ﻣﺮﺑﻊ  برگزار ﺷﺪ و 800 مشارکت کننده ﺗﻮاﻧﻤﻨﺪ داﺧﻠﯽ و خارجی و  ﺑﯿﺶ از 200 هزار بازدید کننده در آن ﺣﻀﻮر داﺷﺘﻨﺪ.

ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه بین المللی ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز، ﭘﺎﻻﯾﺶ و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ تهران ﺑﺎ ﻣﺤﺼﻮﻻت و ﺧﺪﻣﺎت ﺑﺴﯿﺎر، ﺑﺎﻻ ﺑﻮدن ﺳﻄﺢ ﮐﯿﻔﯽ، اراﺋﻪ ﺧﺪﻣﺎت در ﺳﻄﺢ ﺟﻬﺎﻧﯽ و ﺑﺎ شرکت کنندگان بین المللی در این روﯾﺪاد ﺗﺎﮐﻨﻮن در اوج ﺑﻮده اﺳﺖ. ﻣﺠﻤﻮﻋﻪ ﻧﻔﺖ، ﮔﺎز، ﭘﺎﻻﯾﺶ و ﭘﺘﺮوﺷﯿﻤﯽ تهران، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین مجموعه در این صنعت است ﮐﻪ ﺗﻤﺎم اجزای این حوزه را گرد هم می‌آورد. همچنین با حمایت و سهم متخصصین این بخش، توانسته است هر سال بر تعداد بازدید کنندگان خود بیفزاید.

 بازار ایران با توجه به جمعیت بالایی که دارد همواره بازار بسیار خوبی برای تولید کنندگان داخلی و خارجی جهت ارائه محصول می‌باشد. ایران از لحاظ جغرافیا دارای همسایگان زیادی است که همواره در حال مراودات اقتصادی هستند و بسیاری از تجار و بازرگان به خاطر بالا بودن سطح کیفیت نمایشگاه‌های بین المللی نفت تهران به ایران مراجعه می‌کنند.

چرا باید از نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی بازدید کرد؟

نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی تهران یکی از قدیمی‌ترین، بزرگ‎ترین و بهترین نمایشگاه نفت، گاز و پالایش و پتروشیمی است. نه تنها از تمام مناطق ایران، بلکه استخراج کنندگان هم به عنوان یک وظیفه مهم برای توزیع کننده مرکزی خدمات و محصولات عمل می‌کنند.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...