کمپرسور گاز

شرکت هوایار برای کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست برای نسل‌های آینده فعالیت خود را در زمینه مهندسی و ساخت ایستگاه‌های گاز CNG و همچنین کمپرسور گاز CNG که از گاز طبیعی برای NGV در آنها استفاده می‌شود در ایران آغاز نموده است.

کمپرسور گاز
کمپرسور گاز

شرکت هوایار برای کاهش آلودگی هوا و حفظ محیط زیست برای نسل‌های آینده فعالیت خود را در زمینه مهندسی و ساخت ایستگاه‌های گاز CNG و همچنین کمپرسور گاز CNG که از گاز طبیعی برای NGV در آنها استفاده می‌شود در ایران آغاز نموده است.

CNG برای همه: این راهی است که می‌بایست پیموده شود.

استفاده غیرمعقول از انرژی عامل اصلی از دست دادن آن است. انرژی به عنوان عامل اصلی در آلودگی محیط زیست نیاز ضروری به توسعه منابع جایگزین دارد. این گاز طبیعی است که می‌بایست با در نظر گرفتن تمامی مزایای آن به عنوان یک منبع انرژی جایگزین و فوق العاده، مد نظر قرار گیرد. گاز طبیعی با ذخایر عظیم دست نخورده در اقصی نقاط جهان، به عنوان یک منبع جایگزین انرژی، عاری از آلودگی و ایمن در مصرف پدیدار شده است. این منبع نه تنها محيط پسند و اقتصادی است بلکه به عنوان یک منبع انرژی طولانی مدت می‌تواند مورد توجه واقع شود. زمین سزاوار پاکی است و این وظیفه اصلی ماست که زمین را برای نسل‌های آینده به شکلی پاک و منزه حفاظت کنیم. 

هوایار به عنوان یک راه حل در ابعاد جهانی برایسی ان جی ، آماده خدمت رسانی به شما در هر زمانی می‌باشد.

سی ان جی نسل بعدی سوخت برای وسایل نقلیه

گاز طبیعی، این انرژی جایگزین، سوخت پاکی است که می تواند راه حل مناسبی برای مسائل و مشکلاتی باشد که وسایط نقلیه عامل آنها است.  گاز طبیعی نه تنها دوستدار محیط زیست است بلکه عملکردی منحصر و قابل اطمینانی را ارائه می‌دهد.

کمپرسور گاز

گاز طبیعی – انرژی برای نسل آینده

به عنوان یک پیشتاز در بازار جهانی کمپرسور

شرکت هوایار برای کاهش آلودگی هوا و همچنین حفظ محیط زیست برای نسل‌های آینده فعالیت خود را در زمینه مهندسی و ساخت ایستگاه‌های گاز سی ان جی و همچنین کمپرسورهای گاز سی ان جی که از گاز طبیعی برای NGV در آنها استفاده می‌شود را از سال 1388 در ایران آغاز نموده است.

 • ما كمپرسورهای گاز قابل اطمینان تولید می‌کنیم.
با اطمینان ایجاد شده در محصولات تولیدی شرکت هوایار، که در طی سال‌های گذشته شاهد افزایش روزافزون این اطمینان بوده‌ایم، این شرکت توانسته است شهرت خود را بر مبنای تولید کمپرسورهای با بهترین راندمان کسب نماید. قطعاً یک کمپرسور نمی‌تواند با تکنولوژی برتر و نوین روز، یک شبه ساخته شود. توانمندی شرکت هوایار برای تولید کمپرسورهایی با کاربرد وسیع، مبتنی بر تکنولوژی Cutting-Edge، منبع عظیمی از اطلاعات، تجربیات گران قیمت و در نهایت اطمینان نهفته در محصولات ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد.
 • طراحی شده برای راندمان بالا
طراحی کمپرسور گاز سی ان جی  هوایار توسط  برنامه اختصاصی و مبتنی بر داده‌هایی انجام گرفته است که شامل کلیه تجربیات اندوخته متخصصین و کارشناسان سی ان جی می‌باشد. راندمان کمپرسورهای گاز سی ان جی تولیدی در حالی اپتیمایزر شده که کلیات قطعات توسط ماشین‌های سی ان جی با دقت بالا ماشین کاری شده‌اند.
 
 • تعمیر و نگهداری کمپرسور گاز سی ان جی

کولرهای هوا/ گاز: تنها نیاز به تمیز کاری دوره‌ای توسط هوای فشرده دارد.

فیلتر گاز ورودی:  فیلتر ۱۰ میکرون SS قابل شستشو می‌باشد.

مخزن:  سیستم Drain ، مواد خارجی و روغن جدا شده را هر ماه تخلیه می‌کند.

روغن روان کننده: نیاز به شارژ مجدد دارد

شیرهای کمپرسور گاز: هر ۸۰۰۰ ساعت می‌بایست مورد بازبینی و تست قرار گیرند.

رینگ‌های کمپرسور گاز:  هر ۸۰۰۰ ساعت می‌بایست مورد بازبینی و تست قرار گیرند.

 • فیلتراسیون و جداکننده روغن
جداکننده روغن در کنار مخزن ارتعاشات، برای هر مرحله نصب گردیده است. سیستم فیلتراسیون نصب شده در مراحل فشار بالا قادر به جداسازی  %۹۹۰۹۹۵ ذرات روغن از 0.6- 0.3 میکرون می‌باشد.
 • حداقل لرزش
بدنه پایدار و محکم کمپرسور گاز، نوع بالانس متقابل بر روی قطعات دوار و همچنین آنالیزهای ارتعاش لرزش، عواملی هستند که میزان لرزش را در کمپرسورهای گاز هوایار به حداقل میزان ممکن می‌رساند.
 • مطابقت با استاندارد
بیشتر اجزای کمپرسور گاز سی ان جی، تطابق کامل با استانداردهای تعریف شده در کمپرسورهای سری GEO دارند.
 • ساختار ساده
طراحی انجام گرفته برای کمپرسورهای گاز  سی ان جی برمبنای نگهداری آسان و آرایش مناسب برای کل سیستم بوده است. این محصول در مقایسه با دیگر محصولات رقیب نیاز به یک فضای بسیار کوچک برای نصب دارد. دقت بسیار بالای اعمال شده برای جایگاه هر جزئی از دستگاه دسترسی آسان در مواقع سرویس را فراهم نموده است.
 • ساختار مناسب و در عين حال با دسترسی آسان برای سیستم خنک سازی هوا
با بکارگیری هوا در سيستم خنک سازی، نیازی به آب جهت خنک سازی کمپرسورگاز سی ان جی و مبدل‌های حرارتی  نخواهد بود.
 • این تکنولوژی برای استفاده در ایستگاه‌های گاز سی ان جی آینده طراحی شده است
کمپرسور گاز

یک سیستم سوخت‌گیری CNG مناسب:

 • سيستم اولویت بندی Priority Panel
در کمپرسور گاز سی ان جی عموماً از روش سوخت گیری Cascade و یا Buffer استفاده می‌شود. وجه تمایز روش Cascade بکار گرفته شده توسط هوایار این است که در این روش امکان سوخت‌گیری اتومبیل‌های بیشتری با یک کمپرسورگاز  و با ظرفیت یکسان وجود خواهد داشت.
 • مخازن ذخیره
سیلندرهای ذخیره بکار گرفته شده در کمپرسور گاز سی ان جی هوایار بر اساس استاندارهای ISIRI 7909  و ISO 9809 با فشار کاری (ذخیره سازی) 275bar و Concave Type ساخته می‌شوند که جهت دستیابی به سوخت‌گیری سریع در سه بانک Low و Medium و High طراحی شده که متناسب با ظرفیت کمپرسورهای گاز چیدمان و بکار می‌روند.
 • پمپ تزریق Dispenser
پمپ تزریق هوایار گاز طبیعی را در فشار ۲۰۰ اتمسفر به مخزن خودرو تزریق می‌کند. سیستم Line-3 اساس کار در پمپ‌های تزریق مذکور بوده اما امکان استفاده از سيستم Single-Line هم وجود دارد.
 • سیستم SCADA
سيستم SCADA بکار گرفته شده در ایستگاه‌های شرکت هوايار وسيله‌های است که توانایی نمایش، ضبط و کنترل شرایط کلیه تجهیزات را توسط کامپیوتری که به سیستم PLC متصل است دارد .به علاوه این سیستم این توانایی را دارد که کاربر بتواند از طریق اینترنت به داده‌های مربوطه دستیابی داشته باشد.
 • سیستم کارت خوان
سیستم کارت خوان هوایار یک سیستم POS با درجه اطمینان و راندمان بسیار بالا است. ا اين سيستم یک RAM با میزان انطباق بسیار بالا می‌باشد. می‌توان ادعا کرد که سیستم‌های مشابه دیگر، دارای این میزان انطباق پذیری نیستند. جهت کاربری آسان، این سیستم تحت ویندوز طراحی شده و بسیار قابل اطمینان و در عین حال قابل تبدیل و تغییر برای موارد درخواست مختلف می‌باشد.

امتیازات

 1. پوسته تحت فشار میل لنگ از هدر رفتن گاز جلو گیری کرده و در نهایت باعث صرفه جویی در هزینه‌ها خواهد شد.
 2. سیستم کوپل مستقیم با الکتروموتور از هدر رفتن نیروی انتقالی جلوگیری خواهد کرد
 3. راندمان بالای این Bare Shaft نتیجه طراحی و ساخت آن توسط یک برنامه طراحی کاملاً اتوماتیک می‌باشد.
کمپرسور گاز
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 2 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...

سوالات متداول

 • طراحی شده برای راندمان بالا
 • تعمیر و نگهداری آسان
 • حداقل لرزش
 • مطابقت با استاندارد
 • ساختار ساده و مناسب و در عين حال با دسترسی آسان برای سیستم خنک سازی هوا

در یک سیستم سوخت گیری CNG عموماً از روش سوخت گیری Cascade و یا Buffer استفاده می‌شود. وجه تمایز روش Cascade بکار گرفته شده توسط هوایار این است که در این روش امکان سوختگیری اتومبیل‌های بیشتری با یک کمپرسور و با ظرفیت یکسان وجود خواهد داشت.

مقالات مرتبط

ایستگاه‌ متوسط سی ان جی
فهرست ایستگاه‌ متوسط سی ان جی به واسطه ی استفاده در شهرهایی با محدودیتهای مکانی...
دسته بندی کمپرسور پیستونی
فهرست در این مقاله انواع دسته بندی کمپرسور پیستونی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. اصول...
انواع کمپرسور رفت و برگشتی
از حدود 200 سال پیش، زمانی که نیاز به تراکم گاز در صنعت به وجود...

واحد فروش

خدمات پس از فروش

دیتاشیت

کاتالوگ