کاتالوگ سیستم سوخت CNG هوایار

کاتالوگ سیستم سوخت CNG هوایار

ما کمپرسور قابل اطمینان تولید می‌کنیم.

در کاتالوگ سیستم سوخت CNG هوایار به توضیح این میپردازیم که با اطمینان ایجاد شده در محصولات تولیدی شرکت هوایار، که در طی سال‌های گذشته نه تنها تغییری در آن حاصل نشده بلکه شاهد افزایش روز افزون این اطمینان و افتخار هستیم، این شرکت توانسته است شهرت خود را بر مبنای تولید کمپرسورهای با بهترین راندمان کسب نماید. قطعاً یک کمپرسور نمی‌تواند با تکنولوژی برتر و نوین روز، یک شبه ساخته شود. توانمندی شرکت هوایار برای تولید کمپرسورهایی با کاربرد وسیع، مبتنی بر تکنولوژی Cutting-Edge، منبع عظیمی از اطلاعات، تجربیات گران قیمت و در نهایت اطمینان نهفته در محصولات ساخته شده توسط این شرکت می‌باشد.

کاتالوگ

دیتاشیت

  • طراحی شده برای راندمان بالا
  • تعمیر و نگهداری آسان
  • فیلتراسیون و جدا کننده روغن
  • حداقل لرزش
  • مطابقت با استاندارد
  • ساختار ساده
  • ساختار مناسب و در عین حال با دسترسی آسان برای سیستم خنک سازی هوا

CNG برای همه

استفاده غیر معقول از انرژی عامل اصلی از دست دادن آن است. انرژی به عنوان عامل اصلی در آلودگی محیط زییست نیاز ضروری به توسعه منابع جایگزین دارد. این گاز طبیعی است که می بایست با در نظر گرفتن تمامی مزایای آن به عنوان یک منبع انرژی جایگزین و فوق العاده مد نظر قرار گیرد.

گاز طبیعی با ذخایر عظیم دست نخورده در اقصی نقاط جهان، به عنوان یک منبع جایگزین انرژی، عاری از آلودگی و ایمن در مصرف پدیدار شده است. این منبع نه تنها محیط پسند و اقتصادی است بلکه به عنوان یک منبع انرژی طولانی مدت می تواند مورد توجه واقع شود.

زمین سزاور پاکی است و این وظیفه اصلی ماست که زمین را برای نسل های آینده به شکلی پاک و منزه حفاظت کنیم.

هوایار به عنوان یک راه حل در ابعاد جهانی برای cng، آماده خدمت رسانی به شما در هر زمانی می باشد.

جهت ارتباط با همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش CNG مستقر در کارخانه هوایار می‌توانید با شماره تماس 026-34760145-151 در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با سیستم سوخت رسانی (کمپرسور) CNG کاتالوگ سیستم سوخت CNG هوایار را مطالعه کنید.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...