هوای مدیکال

پکیج هوای مدیکال یا هوای فشرده پزشکی بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 13485،  1/7396 و 1/8573، هوایی است که به سیستم سانترال بیمارستانی متصل می‌گردد. این هوا خشک، عاری از رطوبت، باکتری، بو و سایر آلاینده‌ها می‌باشد.

هوای مدیکال
هوای مدیکال

پکیج هوای مدیکال یا هوای فشرده پزشکی بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 13485،  1/7396 و 1/8573، هوایی است که به سیستم سانترال بیمارستانی متصل می‌گردد. این هوا خشک، عاری از رطوبت، باکتری، بو و سایر آلاینده‌ها می‌باشد.

پکیج هوای مدیکال یا هوای فشرده پزشکی بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 13485،  1/7396 و 1/8573، هوایی است که به سیستم سانترال بیمارستانی متصل می‌گردد. این هوا خشک، عاری از رطوبت، باکتری، بو و سایر آلاینده‌ها می‌باشد. این پکیج کاربرد گسترده‌ای در صنعت پزشکی دارد و امروزه با گسترش دانش پزشکی، کاربرد و تقاضای آن رو به افزایش است. در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی و دندانپزشکی از این سیستم برای دستگاه‌های مختلفی مانند ونتیلاتور، اتوکلاو، دستگاه بیهوشی، دریل و اره ارتوپدی، یونیت‌های دندانپزشکی و کلیه لوازم و تجهیزات پزشکی نیازمند هوای فشرده استفاده می‌گردد. سیستم تولید این هوا شامل کمپرسور، درایر جهت کاهش رطوبت (طبق استانداردهای معتبر جهانی الزام استفاده از درایرهای جذبی برای دیوپوینت -20 تا -40 به دلیل جذب حداکثری رطوبت) و فیلترهای مربوطه جهت حذف روغن و سایر آلودگی‌ها لازم می‌باشد. از بهترین کمپرسورهایی که بدین منظور در این سیستم می‌توان استفاده نمود کمپرسورهای اسکرو بدون روغن (oil Free) و اسکرو روغنی (Oil Inject) می‌باشد.
شرکت هوایار با توجه به ظرفیت تولید کمپرسور و تجهیزات جانبی قادر به ارائه پکیج هوای مدیکال بر اساس استاندارد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ظرفیت 1500 LIT/MIN به بالا می باشد. که در سیستم بیمارستانی ظرفیتهای موردنیاز برحسب کیلووات معمولا از 15 تا 90 کیلووات می باشد.

کاربرد سیستم هوای فشرده مدیکال


در این قسمت به بیان کاربردهای هوای فشرده مدیکال و یا هوای خشک می‌پردازیم. این نوع هوا به دلیل این که عاری از رطوبت، آلودگی، باکتری، آلاینده‌ها و … می‌باشد بهترین گزینه جهت استفاده در دستگاههای پزشکی می باشد. در نتیجه یکی از مهم‌ترین موارد استفاده از این سیستم، استفاده در قسمت‌های مختلف بیمارستان‌ها مانند آی سی یو، اتاق عمل، بخش نوزادان، بخش سی اس آر و … می‌باشد.

مزایا و ویژگی‌های محصول هوای فشرده مدیکال پزشکی


  • استفاده از حداکثر ظرفیت هوای فشرده و در هر زمانی که مورد نیاز دستگاههای بیمارستانی نیازمند هوا می‌باشد
  • انتقال راحت هوای فشرده به هر نقطه از بیمارستان که مورد نیاز می باشد
  • با تنظیم فشار لازم مصرف می توان به هر سرعت از هوای فشرده جهت مصرف دسترسی داشت
  • سیستم هوای فشرده طوری طراحی گردیده است که نوسانات دمایی محیط بر روی آن بی تاثیر باشد
  • قطعات استفاده شده در این سیستم از جنس پنوماتیک بوده و از آخرین تکنولوژی ها استفاده گردیده و این امر طول عمر قطعات را افزایش خواهد داد
  • از لحاظ ایمنی سیستم هوای فشرده آتش سوزی و انفجار ندارد
هوای مدیکال
خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 4 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...

سوالات متداول

پکیج هوای مدیکال یا هوای فشرده پزشکی بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 1/7396 و 1/8573 است.

پکیج کاربرد گسترده‌ای در صنعت پزشکی دارد و امروزه با گسترش دانش پزشکی، کاربرد و تقاضای آن رو به افزایش است. در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های پزشکی و دندانپزشکی از هوای مدیکال برای دستگاه‌های مختلفی مانند ونتیلاتور، اتوکلاو، دستگاه بیهوشی، دریل و اره ارتوپدی، یونیت‌های دندانپزشکی و کلیه لوازم و تجهیزات پزشکی نیازمند هوای فشرده استفاده می‌گردد.

مقالات مرتبط

ژنراتور اکسیژن
فهرست ژنراتور اکسیژن (Oxygen Generator) هوایار به روش PSAطراحی شده است که بر اساس آن...
پکیج Pressure Swing Adsorption
فهرست پکیج PSA یا Pressure Swing Adsorption هوایار مطابق با ASME، DIN، EN و استانداردهای...
فیلم پکیج پرتابل اکسیژن هوایار
در این دوران بحرانی که جهان با همه‌گیری کووید-19 دست و پنجه نرم می‌کند، تمرکز...

واحد فروش

خدمات پس از فروش

دیتاشیت

کاتالوگ