تجهیزات پزشکی

گروه صنعتی هوایار قادر به مهندسی، تأمین، نصب، راه‌اندازی و نگهداری پکیج‌های تولید اکسیژن، پمپ وکیوم و هوای مدیکال با ظرفیت و خلوص متفاوت است.

اکسیژن ساز

اکسیژن یک عنصر حیاتی محسوب می‌شود که اگر لحظه‌ای به انسان نرسد موجب خفگی می‌شود. اکسیژن موجود در هوا ممکن است بر اثر آلودگی برای برخی افراد قابل استفاده نباشد. به خصوص افرادی که بیماری‌های ریوی دارند باید اکسیژن سالمی را تنفس کنند.

پمپ وکیوم

پمپ وکیوم دستگاهی است که به وسیله مکش هوا با ایجاد فشار منفی، هوا و مایعات را به درون خود می‌کشد. یک ورودی و یک خروجی دارد که از یک سو هوا را به درون و از سوی دیگر به بیرون می‌فرستد و به این صورت مکش ایجاد می‌کند.

هوای مدیکال

پکیج هوای مدیکال یا هوای فشرده پزشکی بر اساس استاندارد بین المللی ایزو 13485، 1/7396 و 1/8573، هوایی است که به سیستم سانترال بیمارستانی متصل می‌گردد. این هوا خشک، عاری از رطوبت، باکتری، بو و سایر آلاینده‌ها می‌باشد.

مولد گاز اکسیژن ماژولار

اکسیژن یکی از پرکاربردترین گازهای مورد نیاز در پزشکی، داروسازی، صنایع فولاد، شیشه سازی و … می باشد. با توجه به کاربرد بسیار، تولید صنعتی و با ظرفیت بالای این گاز از نیازهای صنایع مختلف می باشد.

ارتباط با ما

هوایار به منظور دفاع از حقوق مشتریان و جهت پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای آن ها اقدام به راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان نموده است.