دومین سمینار تخصصی گازهای صنعتی

دومین سمینار تخصصی گازهای صنعتی

مقدمه

دومین سمینار تخصصی گازهای صنعتی (ایران گاز) به عنوان بزرگ‌ترین رویداد در صنعت تولید گازهای صنعتی کشور توسط مرکز آموزش هوایار به برگزار می گردد. با توجه به نیاز روز افزون استفاده از سوخت‌های فسیلی و به تبع آن برداشت و استحصال بیشتر از میادین نفتی، تولید گازهای همراه نفت نیز افزایش می یابد. در بسیاری از موارد عدم استفاده از فرایند مطلوب و مقرون به صرفه منجر به سوزاندن این گازها می گردد. همچنین سوزاندن گازهای نامطلوب در شرایط نرمال و یا غیر نرمال واحد عملیاتی، به عنوان یک روش استاندارد و ایمن جهت حفظ و یا کنترل فشار واحد عملیاتی مورد توجه است. سوزاندن گازهای همراه علاوه بر هدر رفت انرژی و سرمایه عظیم، منجر به افزایش آلودگی‌های زیست محیطی نیز می‌گردد. با استفاده از پلنت احیا گاز فلر از این مشکل جلوگیری می‌شود.

شرکت کنندگان

در دومین سمینار تخصصی گازهای صنعتی (ایران گاز1402) تا به امروز شرکت‌های پتروشیمی شازند، مسجد سلیمان، بوشهر، پترو پالایش کنگان، فولاد مبارکه، بافق، پاسارگاد، ارفع، امیرکبیر کاشان، مهندسین مشاور سازه، ناموران و نیر پارس و … حضور خود را در بزرگ‌ترین رویداد و مرجع تخصصی آموزشی گازهای صنعتی کشور قطعی نموده و تنها 20نفر ظرفیت ثبت نام باقیمانده است.

در سمینار تخصصی آموزشی گازهای صنعتی(ایران گاز1402) برای اولین بار در ایران مباحث تولید هیدروژن به روش STEAM REFORMING و بازیابی گازهای فلر در کنار تولید اکسیژن و نیتروژن به روش‌های کرایوژنیک و PSA توسط متخصصین و مدرسین برتر صنعتی کشور ارائه می‌گردد.

اهداف

سمینار ایران گاز 1401 با موضوعات طراحی، انتخاب، سایزینگ، بهره برداری و بهینه سازی واحدهای فرآیندی تولید اکسیژن و نیتروژن با روش‌هایCryogenic  و PSA طراحی و با موفقیت و حضور گسترده متخصصین صنایع کشور برگزار گردید.

در سال 1402 نیز این سمینار با ایجاد تغییرات چشمگیر در محتوا و محورهای آن برگزار گردید. این سمنیار با هدف ارتقاء و بروزرسانی دانش عملیاتی، ارائه راهکارهای تجربی و آشنایی متخصصین با آخرین دستاوردهای علمی بین المللی انجام گردید. همچنین درقالب 5 دوره آموزشی تخصصی با محوریت بازیابی گازهای فلر (برای اولین بار در ایران) و واحدهای فرآیندی تولید هیدروژن با روش Steam Reforming، اکسیژن و نیتروژن با روش‌هایCryogenic   و PSA از تاریخ 26 دی 1402 به مدت دو روز در تهران و محل هتل اسپیناس خلیج فارس برگزار شد.

با ما در تماس باشید

لذا از تمامی علاقه‌مندان به حضور در این رویداد بزرگ خواهشمند است تا پایان روز شنبه 23دی1402 با شماره‌های 02188202424 داخلی 1516 و 09129583308 تماس حاصل و نسبت به نهایی سازی ثبت نام خود اقدام نمایند.

📌 مکان: هتل اسپیناس خلیج فارس- تهران

⏳ تاریخ برگزاری: 26 و 27 دی مـاه 1402

منتظر حضور شما در دومین سمینار تخصصی آموزشی گازهای صنعتی (ایران گاز 1402) هستیم.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...