کمپرسور مهندسی (نفت و گاز)

طراحی، مهندسی، تأمین و راه اندازی خدمات و پکیج های هوای فشرده ابزار دقیق توسط بخش کمپرسور مهندسی اجرا می شود. مدیریت هزینه‌های اولیه و نگهداری همراه با صرفه جویی در مصرف انرژی به عنوان مهم‌ترین نگرانی مشتریان ، ماموریت اصلی ما است. نقش کارشناسان خبره ما تمرکز بر روی صنایع مختلف از جمله نفت و گاز، نیروگاه، فولاد، مواد معدنی، خودرو، شیشه و غیره و ارائه راه حل در طیف وسیعی از صنایع است. با تخصصی ژرف بهترین پیشنهاد را با توجه به شرایط در صنعت خاص ارائه می کنیم.

مشتریان پیشگام به دنبال پشتیبانی تخصصی و مهندسی هستند. مهم ترین وظیفه بخش کمپرسور های مهندسی برآورده کردن این انتظار و پیشنهاد کردن پکیج ‌های هوای تخصصی بر اساس خواسته‌های مشتری است. پیروی کردن از معیارهای مشتری در کنار بسیاری از آزمایشات و منابع مختلف ما را به ارائه خدمات منحصر به فردی سوق داده است. چشم‌انداز ما شامل مراحل متعدد از طراحی اولیه تا پروژه های مهم است. ما مشتری را از مرحله پیشنهاد تا راه اندازی همراهی می‌کنیم. ما می توانیم یک پکیج سفارشی را طراحی کنیم یا  یک پکیج استاندارد خاص را مطابق با نیاز مشتری اصلاح کنیم.

خدمات ما شامل مهندسی تفصیلی، مدیریت پروژه، ساخت و آزمایش، راه اندازی و آموزش است. طراحی بر اساس استانداردهای مختلف از جمله API، ASME، DIN و … در حوزه‌های مختلف بر اساس معیارهای مشتری صورت می‌گیرد.
علاوه بر آن این واحد با بهره‌گیری از دانش فنی و کارشناسان خبره مهندسی در تخصص‌های مختلف نظیر پروسس، مکانیک، برق، کنترل و ابزار دقیق؛ خدمات کامل مهندسی پروژه را مطابق خواست کارفرمای اصلی و شرکت‌های مشاور صنایع مختلف ارائه داده و به عنوان قابل اعتمادترین سازنده و تأمین کننده تجهیزات پکیج هوای فشرده در کنار شرکت‌های EPC بزرگ در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، فولادی، نیروگاهی و … قرار گرفته است.

ما طیف گسترده‌ای از کمپرسورهای هوا مانند کمپرسور سانتریفیوژ ، کمپرسور اسکرو (اویل فری(Oil Free)، اویل اینجکت(Oil Injected)،واتر اینجکت (Water Inject)) و کمپرسور رفت و برگشتی را پیشنهاد می‌کنیم. ارائه طیف کاملی از محصولات ما را قادر ساخته است پیشنهاد مطلوبی را با توجه به معیارهای مورد نیاز و برآورد بودجه معقول ارائه بدهیم.

شهرت سخت به دست آمده ما بابت خدمات سریع ، پاسخگویی به مشتریان و پشتیبانی قطعات، باعث شده است انتخابی ایده آل را برای بیشترین صنایع ارائه بدهیم. 

مزایا و مشخصات

  1. قابلیت اطمینان
  2. پاسخ سریع
  3. کیفیت بالا
  4. زمان تحویل کوتاه
  5. محصولات اورجینال از طریق ارتباط مستقیم با تولید کننده اصلی
  6. ارائه بهترین پیشنهاد بر اساس خواسته های مشتری