کمپرسور صنعتی

با توجه به نیازهای متنوع صنایع و اطمینان از کیفیت و دوام محصولات در شرایط مختلف کاربردی، واحد کمپرسور صنعتی هوایار مفتخر است که فروش انواع کمپرسورهای صنعتی، از جمله فروش انواع کمپرسورهای اسکرو را با بالاترین استاندارد و تکنولوژی‌های روز دنیا عرضه می‌کند. از سفارش‌های تخصصی و فروش کمپرسور اسکرو سفارشی گرفته تا تامین قطعات اورجینال، با هدف ارتقای کمی و کیفی خدمات خود همگام هستیم.با توجه به گستردگی و تنوع محصولات و صنایع استفاده کننده از کمپرسورهای اسکرو؛ تعداد مشتریان واحد کمپرسورهای صنعتی هوایار از 4500 شرکت فراتر رفته است. برخی از صنایع مشتری این واحد عبارتند از: ذوب آهن، فولاد، مس، مواد غذایی، داروئی و بهداشتی، خودرو و قطعات خودرو، کاشی و سرامیک، فرش و نساجی، چاپ و بسته بندی، برق و نیروگاه، ساختمان و تأسیسات، گچ و سیمان، بلور و شیشه، مبلمان و لوازم خانگی و … در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می‌باشد.

ارائه محصول ما متناسب با طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی طراحی شده است و به بهبود کارایی، قابلیت به اطمینان و عملکرد عملیات شما کمک می‌کند. تمامی محصولات و خدمات ما مطابق با استانداردهای بین‌المللی و مورد تایید مراجع قابل اعتماد است که این امر سطح بالایی از اطمینان و اعتبار را برای مشتریان به ارمغان می‌آورد. با توجه به حساسیت بالای استفاده از کمپرسورها در بخش‌های مختلف صنعتی، ما تلاش می‌کنیم با دقت و کیفیت برتر، پاسخگوی نیازهای متقاضیان باشیم.

اهداف دپارتمان فروش کمپرسورهای صنعتی

از اهداف مهم واحد کمپرسور صنعتی حضور پایدار و مداوم در بازارهای داخلی کشور، تأمین نیازهای مشتریان با بالاترین استانداردها و تکنولوژی­ های روز دنیا و مهمتر از همه جلب رضایت آنهاست تا مشتریان سفیر برند ما در صنعت باشند. هدف ما این است که هر کمپرسور فروخته شده نه تنها یک محصول، بلکه نماینده‌ای از ارزش‌ها و تعهد ما به بهترین سطح خدمات و کیفیت باشد. مشتریان ما می‌توانند از داشتن یک شریک تجارتی بلند مدت که تعهدی راسخ برای پشتیبانی از آن‌ها دارد، مطمئن باشند.

ماموریت ما در دپارتمان فروش کمپرسورهای صنعتی

با توجه به تنوع گسترده صنایعی که از کمپرسورهای ما استفاده می‌کنند، ما درك عمیقی از نیازهای خاص هر صنعت داریم و محصولاتمان را متناسب سازی کرده‌ایم تا پاسخی انعطاف‌پذیر و دقیق به آن‌ها ارائه دهیم. مأموریت واحد کمپرسور صنعتی تولید و فروش کمپرسور اسکرو روغنی (Oil Injected) با هوادهی 1.8 m3/min تا 44m3/min (15KW تا 315KW – 7bar  تا 13bar)، کمپرسور اسکرو بدون روغن (Oil Free) با هوادهی 5.2 m3/min تا 50m3/min (45KW تا 355KW – 7.5bar  تا 10bar)، درایر (خشک کن‌)‌های جذبی و تبریدی (Flow: 0.3~ 170 m3/min)، مخازن تحت فشار، فیلتراسیون کامل هوای فشرده و تله آبگیر است.

در نهایت، مأموریت واحد کمپرسور صنعتی هوایار به جلب رضایت مشتریان و ارائه خدماتی با اعتبار و ماندگار اختصاص دارد. استمرار در کیفیت، نوآوری و اطمینان‌بخشی به عملکرد دائمی و مطمئن، سرلوحه کار ماست تا سفیران برندمان در دنیای صنعت، همواره از تکیه بر نام ما احساس اطمینان و رضایت کنند.