کمپرسور صنعتی

مأموریت واحد کمپرسور صنعتی تولید و فروش کمپرسور اسکرو روغنی (Oil Injected) با هوادهی 1.8 m3/min تا 44m3/min (15KW تا 315KW – 7bar  تا 13bar)، کمپرسور اسکرو بدون روغن (Oil Free) با هوادهی 5.2 m3/min تا 50m3/min (45KW تا 355KW – 7.5bar  تا 10bar)، درایر (خشک کن‌)‌های جذبی و تبریدی (Flow: 0.3~ 170 m3/min)، مخازن تحت فشار، فیلتراسیون کامل هوای فشرده و تله آبگیر است.

با توجه به گستردگی و تنوع محصولات و صنایع استفاده کننده از کمپرسورهای اسکرو؛ تعداد مشتریان واحد کمپرسورهای صنعتی هوایار از 4500 شرکت فراتر رفته است. برخی از صنایع مشتری این واحد عبارتند از: ذوب آهن، فولاد، مس، مواد غذایی، داروئی و بهداشتی، خودرو و قطعات خودرو، کاشی و سرامیک، فرش و نساجی، چاپ و بسته بندی، برق و نیروگاه، ساختمان و تأسیسات، گچ و سیمان، بلور و شیشه، مبلمان و لوازم خانگی و … در حال خدمت رسانی به صنعت کشور می‌باشد.

ارائه محصول ما متناسب با طیف گسترده‌ای از کاربردهای صنعتی طراحی شده است و به بهبود کارایی، قابلیت به اطمینان و عملکرد عملیات شما کمک می‌کند.

از اهداف مهم واحد کمپرسور صنعتی حضور پایدار و مداوم در بازارهای داخلی کشور، تأمین نیازهای مشتریان با بالاترین استانداردها و تکنولوژی­ های روز دنیا و مهمتر از همه جلب رضایت آنهاست تا مشتریان سفیر برند ما در صنعت باشند.