واحدهای سازمانی هوایار

شرکت هوایار شامل واحدهای متفاوتی برای خدمت رسانی به مشتریان می‌باشد.

کمپرسور مهندسی (نفت و گاز)

طراحی، مهندسی، تأمین و راه اندازی خدمات و پکیج های هوای فشرده ابزار دقیق توسط بخش کمپرسورهای مهندسی اجرا می شود.

گاز صنعتی

دپارتمان فروش گازهای صنعتی با هدف فعالیت در بازار صنایع نفت و گاز نظیر پروژه های EPC و پکیج های Air Separation شامل نیتروژن، اکسیژن، آرگون، هیدروژن و دی اکسید کربن به روش PSA، Membrane و Cryogenic ایجاد شده است.

کمپرسور فرآیندی گاز

کمپرسور فرآیندی گاز (سانتریفیوژ و رفت و برگشتی) منبطق بر استانداردهای API 617 و API 618 و به عنوان پکیج های کامل و سفارشی به منظور کار در طیف گسترده ای از کاربردها تأمین می شوند.

توربوماشینری و پمپ کرایوژنیک

دپارتمان فروش توربوماشینری با هدف فعالیت روی بازار نفت و گاز مانند پروژه‌های EPC، پکیج های یوتیلیتی، توربوماشین های ویژه با تمرکز بر انواع توربو اکسپندرهای(هوا / گاز)، کمپرسور هوا گریز از مرکز مبتنی بر API و پمپ هیدروکربنی ویژه مانند پمپ کرایوژنیک تاسیس شده است.

کمپرسور صنعتی

مأموریت واحد کمپرسورهای صنعتی تولید و فروش انواع کمپرسورهای هوای فشرده Oil Injected و Oil Free از هوادهی 2m3/min تا 45m3/min (15KW تا 315KW)، خشک کن های جذبی و تبریدی، فیلتراسیون کامل هوای فشرده، مخازن تحت فشار و تله آبگیر است.

تجهیزات پزشکی

واحد تجهیزات پزشکی شرکت هوایار از سال 1386 کار خود را با فروش هوای مدیکال به مراکز درمانی شروع کرد و بعد از گذشت زمانی اندک موفق به کسب پروانه ساخت پزشکی برای هوای مدیکال و اکسیژن ساز بیمارستانی از اداره کل تجهیزات پزشکی شد .

ارتباط با ما

هوایار به منظور دفاع از حقوق مشتریان و جهت پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای آن ها اقدام به راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان نموده است.