نمایندگی خدمات CNG

گروه صنعتی هوایار که در سال 1378 به عنوان شرکت برتر سال در ارائه خدمات پس از فروش و نمایندگی خدمات CNG انتخاب گردید در آن زمان خود را برای رسیدن به روزهایی آماده می‌کرد تا بتواند در تولید ملی و شکوفایی  صنعت سهمی هر چند اندک اما مؤثر را ایفا نماید که با عنایت الهی و به مدد مدیران مهندسین و نیروهای توانمند خویش توانست به این مهم دست یافته و امروز به عنوان تنها دارنده مجوز برند در حوزه CNG نائل آید و در رشد و بالندگی کشور عزیزمان ایران سهیم باشند.

این گروه صنعتی که فعالیت خود را در حوزه‌های جایگاه‌های سوخت رسانی CNG از سال 1386 آغاز نموده، تاکنون توانسته با تأمین، تجهیز و راه اندازی بیش از 780 جایگاه در کشور، سهم قابل توجهی را در  این صنعت ایفا نماید. همچنین مفتخریم طی ارزیابی انجام شده توسط مدیریت طرح CNG کشور از آغاز فعالیت خود تا به امروز در جایگاه نخست خدمات رسانی به جایگاه‌های CNG قرار گرفته و با تمام پروژه‌های احداث جایگاه‌های CNG هر چه بیشتر به تعهدات خود جامه عمل بپوشانیم.
با توجه به گستردگی و پراکندگی جغرافیایی جایگاه‌های سوخت رسانی CNG در سطح کشور و نیاز ارائه خدمات به موقع و سریع به جایگاه داران گروه صنعتی هوایار اقدام به گسترش دفاتر نمایندگی‌های خدمات پس از فروش CNG خود در سطح کشور نمود.

لیست مراکز خدمات هوایار و مناطق تحت پوشش آنها و راه‌های ارتباطی با آنها به شرح ذیل است، برای مشاهده راه های ارتباطی بر روی استان مورد نظر کلیک نمایید:

get
     
نام نمایندگی
اسامی نمایندگی
آدرس ایمیل
مناطق تحت پوشش
شماره همراه
تلفن ثابت
نیکو صنعت آذین البرز
سروش وطن دوست
cngagent.calb@havayar.com
ارائه دهنده خدمات کالیبراسیون دیسپنسرهای CNG مناطق تحت پوشش هوایار
9126402157
—————