نمایندگی ها

جذب نمایندگی

جذب نمایندگی

وقتی کسب ‌و کار شما رونق می‌گیرد قطعاً به فکر توسعه و بزرگ کردن آن خواهید بود. این دقیقاً بدین معناست که شما برای فروش محصولات خود حتماً نیاز ندارید که شخصاً در سایر مناطق شناسایی‌شده فروشگاه یا به ‌اصطلاح شعبه داشته باشید، بلکه می‌توانید از سایر افرادی که در آن مناطق دارای امکانات لازم هستند بخواهید تا به نمایندگی فروش کالا و محصولات شما مبادرت ورزند.

جهت مطالعه‌ی بیشتر کلیک کنید..

نمایندگی خدمات CNG

نمایندگی خدمات CNG

گروه صنعتی هوایار که در سال 1378 به عنوان شرکت برتر سال در ارائه خدمات پس از فروش انتخاب گردید در آن زمان خود را برای رسیدن به روزهایی آماده می‌کرد تا بتواند در تولید ملی و شکوفایی صنعت سهمی هر چند اندک اما مؤثر را ایفا نماید که با عنایت الهی و به مدد مدیران مهندسین و نیروهای توانمند خویش توانست به این مهم دست یافته و امروز به عنوان تنها دارنده مجوز برند در حوزه CNG نائل آید و در رشد و بالندگی کشور عزیزمان ایران سهیم باشند.

جهت مطالعه‌ی بیشتر کلیک کنید..

نمایندگی خدمات فشرده

نمایندگی خدمات فشرده

امروزه هوای فشرده به عنوان چهارمین منبع انرژی پس از الکتریسته، آب و گاز در صنایع مختلف اعم از نفت، گاز و پتروشیمی، معدنی، غذایی، خودرو، نساجی، بهداشتی و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت‌های منحصر به فردی نظیر قابل ذخیره بودن، قابلیت تبدیل به فشارهای بالاتر و قابلیت استفاده در دماهای بالا؛ در توسعه، استفاده و بهره برداری از سیستم‌های هوای فشرده نقش بسزایی داشته است.

جهت مطالعه‌ی بیشتر کلیک کنید..

ساعات کاری
img
سوالی دارید؟