معرفی مختصر هوایار
گروه صنعتی هوایار
شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ ‌ترین و برترین تولید کنندگان تجهیزات هوای فشرده و گازهای صنعتی مطابق با تکنولوژی روز دنیا در ایران شناخته می‌شود که فعالیت خود را از شهریور 1377 به منظور تولید کمپرسورهای صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده شروع کرده است.
معرفی مختصر هوایار
گروه صنعتی هوایار
هوایار با همت و تلاش هئیت مدیره، مدیران، کارمندان،کارگران خود و بهره‌گیری از مشاورین داخلی و خارجی توانست سطح کیفی محصولات خود را به بالاترین درجه ممکن برساند.

امروزه هوای فشرده به عنوان چهارمین منبع انرژی پس از الکتریسته، آب و گاز در صنایع مختلف اعم از نفت، گاز و پتروشیمی، معدنی، غـذایی، خودرو، نساجی، بهداشتی و بسیاری دیگر از صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. مزیت‌های منحصر به فردی نظیر قابـل ذخیـره بودن، قابلیت تبدیل به فشارهای بالاتر و قابلیت استفاده دردماهای بالا، در توسعه، استفاده و بهره‌برداری از سیستم‌ هوای فشرده نقش بسزایی داشته است.

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کننده‌ها و تأمین کننده‌های تجهیـزات هوای فشرده مطابق بــا تکنولوژی روز دنیا در ایران، از شهریور 1377 به منظور تولید کمپرسور های صنعتی و تجهیزات جانبی هوای فشرده فعالیت خود را شروع کرد و با همت و تلاش هئیت مدیره، مدیران، کارمندان،کارگران خود و بهره‌گیری از مشاورین داخلی و خارجی  توانست سطح کیفی محصولات خود را به بالاترین درجه ممکن برساند.

هم اکنون هوایار بـا کسب جدیدترین دانش فنی و تخصصی و پیشرفته‌ترین فناوری جهانی و با مجموعه‌ای بالغ بر 500 نفر از کارشناسان کارآزموده، در کارخانه‌ای به مساحت 30,000 مترمربـع، در راستای اهداف متعالی خود فعالیت می‌نماید.
ما بـه مسـئولیت‌های خود نسبت بـه مشتریان‌مان، محیط زیست و جامعه پایبند و متعهد ایستاده‌ایم.

  • بیش از بیست پنج سال تجربه در طراحی و ساخت تجهیزات هوای فشرده
  • مجری پروژه‌های EPC در زمینه تجهیزات تحت فشار در کشور
  • گسترده‌ترین شبکه خدمات پس از فروش در صنعت هوای فشرده
  • بهره‌گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات
  • گسترده‌ترین و مطمئن‌ترین شـبکه تأمین و ساخت
  • فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان خارجی تجهیزات هوایار
شرکت‌های مشتری
+
پرسنل مستقیم
+
پرسنل غیر مستقیم
پروژه تکمیل شده
+
دپارتمان‌های فروش
بلندپروازی هوایار، پیش بردن صنعت خود، ارائه عملکردهای مناسب در بلند مدت و مشارکت در پایداری کسب و کار است.
havayar_in_brief_1
ماموریت ما

شركت هوايار (سهامی خاص) با پشتوانه بيش از بيست سال تلاش و فعاليت متعهدانه در عرصه توليد انواع كمپرسور هوا، کمپرسور گاز، توربواكسپندر ، گازهای صنعتی و تجهيزات جانبی پاسخگوی نيازهای متنوع و به روز صنايع داخلی است.
محصولات شركت مطابق با آخرين تكنولوژی‌های روز و قابل رقابت با توليدكنندگان مطرح دنيا است. طراحی و تولید محصولات متنوع در کلاس جهانی، خدمات پس از فروش منحصربه فرد، همراهی با مشتریان تا حصول نتیجه نهایی و توجه به الزامات زیست محیطی از اولویت‏ های اصلی شرکت خواهند بود.

ارزش‌های ما

نظامی از ارزش‏های بنیادین راهنمای تمامی فعالیت­های شرکت در گذر زمان بوده است؛ ارزش‌های کلیدی هوایار عبارتند از: همدلی، وجدان کاری، اهتمام به کیفیت، یادگیری سازمانی، اخلاق حرفه‌ای و رعایت حقوق مشتری.

کارکنان ما

بخش بزرگی از توسعه هوایار مدیون به کار گیری پرسنل با انگیزه و واجد شرایط است. هوایار  به منظور مدیریت کسب و کار همواره در تلاش است فرآیندهای ارتباط با کارکنان را از طریق توسعه شایستگی کارکنان بهبود بخشد. از تمامی پرسنل انتظار می‌رود از هر تلاشی برای دستیابی به اهداف سازمان دریغ نکنند و با دستیابی به چنین امری برای سازمان به اهداف شخصی خود برای پیشرفت نیز دست یابند.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 13 ، میانگین امتیازها: 3,62
Loading...