اپلیکیشن هوایار راه اندازی شد

اپلیکیشن هوایار راه اندازی شد

اپلیکیشن هوایار برای خدمات رسانی بهتر و تسهیل ارتباط با مشتریان راه اندازی شده است.برای استفاده راحت از این اپ بر روی تمامی سیستم های عامل متداول، این اپلیکیشن تحت وب نوشته شده است بنابراین با مراجعه به آدرس  app.havayar.com  میتوانید از این اپلیکیشن استفاده نمایید.

شرکت هوایار به منظور خدمات رسانی بهتر و تسهیل ارتباط با صنایع و مشتریان خود، از اپلیکیشن خود رونمایی کرد. این اپلیکیشن که تحت وب نوشته و بر روی تمامی سیستم‌های عامل قابل استفاده است. این نسخه در تلاش است از طریق تعامل با کاربران، دسترسی محصولات و خدمات هوایار را تسهیل نماید.

همچنین در هر ساعت از شبانه روز می توانید درخواست خدمات فنی و پشتیبانی خود را در بخش مرکز خدمات ثبت کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.اگر مشتری شرکت هوایار باشید ، با ثبت نام و عضویت در اپلیکیشن ، وارد پروفایل اختصاصی شرکت خود می شوید.  مدل ، سریال و دیتاشیت محصولاتی که از هوایار دارید ، تاریخ آخرین سرویس و سرویس های خدماتی آتی و … در این بخش قابل مشاهده است. 

پس از ورود به برنامه در صفحه اول، امکانات مختلفی فراهم گردیده است که تجربه کاربری خوبی رو برای مخاطبان رقم بزند . به عنوان مثال اگر در حال بررسی خرید محصولات هوایار هستید ، می توانید با مراجعه به گزینه سایزینگ و انتخاب تجهیزات ، نوع محصول و سایر شرایط فنی مدنظر رو ثبت کنید تا مدل پیشنهادی به شما معرفی شود و سپس درخواست خرید رو ثبت کنید.

امکانات اپلیکیشن

امکانات مختلفی در این اپ طراحی شده است که کاربران می‌توانند از آنها استفاده نمایند:

 🔴 سایزینگ و انتخاب تجهیزات

🔵 ثبت درخواست خدمات پشتیبانی

🔴 ثبت درخواست مشاوره خرید

🔵 عضویت و دسترسی به پروفایل اختصاصی سازمانی ویژه مشتریان هوایار

🔴 دسترسی به لیست نمایندگی‌های هوایار

🔵 دسترسی سریع به مقالات و فیلم‌های آموزشی

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 4 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...