کسب رتبه دانش بنیان تولیدی نوع 1 در خصوص کمپرسور سانتریفیوژ

کسب رتبه دانش بنیان در خصوص کمپرسور سانتریفیوژ

شرکت هوایار موفق به کسب رتبه دانش بنیان تولیدی نوع 1 در خصوص کمپرسور سانتریفیوژ گردید.هوایار یکی از شرکت‌های دانش بنیان پیشگام در حوزه ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأیید شده است.

مشخصات فنی کمپرسور هوای ساخت هوایار

کمپرسور سانتریفیوژ در شرکت هوایار از توان 450 کیلووات تا 1 مگاوات تولید می‌شود. این کمپرسورها در سه و چهار طبقه امکان تولید فشارهای 5.5 الی 13 بار را دارند و ظرفیت هوای ورودی آنها از 3000  تا 10000 نرمال متر مکعب بر ساعت می‌باشد.

از دیگر ویژگی‌های کمپرسورهای تولیدی این شرکت، امکان فشرده سازی هوا تا فشار مورد نظر در محدوده دبی وسیعی است، به طوری که پارامتر TURN DOWN RATIO برای کمپرسورهای تولیدی هوایار بین 20 تا 35 درصد می‌باشد.

برخی از نوآوری‌هایی که باعث ایجاد پیچیدگی فناوری تولید کمپرسور سانتریفیوژ هوایار و دانش بنیانی آن می‌شود:

الف. طراحی ایمپلر با توجه به الزامات آیرودینامیکی و روتوردینامیکی
ب. طراحی و تحلیل بیرینگ‌های ژورنال و تراست
ج. طراحی کیسینگ


هوایار یکی از شرکت‌های دانش بنیان پیشگام در حوزه ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته توسط کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأیید شده است. شرکت‌های دانش بنیان به شرکت‌هایی اطلاق می‌شود که در سطح فناوری؛ مرحله تولید و طراحی مبتنی بر تحقیق و توسعه صلاحیت‌های لازم را احراز کرده باشند.

در نهایت، شرکت هوایار با کسب رتبه دانش بنیان و با بهره‌گیری از آخرین دستاوردهای علمی و فناوری، همچنان در مسیر توسعه و نوآوری قدم برمی‌دارد و با افتخار تلاش می‌کند تا به عنوان یک نماد موفقیت در صنعت دانش بنیان ایران و جهان شناخته شود.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 2 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...