کارتریج فیلتر

کارتریج فیلتر LPF

تولید کارتریج فیلتر هوا شامل 6 مرحله فیلتراسیون (B، P، R، S و A) است که برای حذف ذرات، آب، بخار روغن، طعم و بو از هوای فشرده طراحی گردیده است. طراحی محیط فیلتر حذف موثر و کارآمد بسیاری از آلودگی ها در سیستم هوای فشرده را تضمین می کند. توجه داشته باشید که این فیلترها مونوکسید کربن یا دی اکسید کربن را حذف نمی کنند.
همه مواد برای کار در محدوده دمایی 1.5 تا 65 درجه سانتیگراد (35 تا 194 درجه فارنهایت) مناسب هستند. آنها ضد خوردگی هستند و برای بسیاری از کاربردها مناسب هستند.
اندازه فیلتر و کارتریج توسط جریان هوای فشرده تعیین می گردد. طراحی همه آنها برای فشار عملیاتی تا 16 بار (32 psi) صورت پذیرفته است.

کارتریج های فیلتر LPF

کارتریج فیلتر هوای فشرده

فیلتر های متفاوتی است که در بازار به عنوان فیلتر کمپرسور بر روی کمپرسورهای هوا مورد استفاده قرار می گیرد. انواع مختلف فیلتر کمپرسور در اندازه و ابعاد مختلف وجود دارند که کارهای های مختلفی را نیز ارائه می نمایند. بهترین کار این است که با توجه به کمپرسور مورد نظر خود فیلتر کمپرسور مناسب با آن را انتخاب نمایید. در صورتی که از کمپرسور هوا فقط در زمینه رنگ کاری استفاده می کنید، استفاده از یک فیلتر کمپرسور هوای تک کاره کاربری ایده آلی را برای دستگاه شما ایجاد می‌نماید.

فیلتر کمپرسور تک کاره شامل یک رگلاتور تنظیم فشار هوا و همچنین یک مخزن برای جمع آوری رطوبت اضافی و همچنین گرد و غبار و وجود یک درجه برای نمایش میزان فشار هوا می باشد. با استفاده از فیلتر کمپرسور تک کاره علاوه بر آنکه می توانید هوای آلوده گرد و غبار و رطوبت را فیلتر کنید می توان فشار مورد نیاز خود را که می خواهید از شیلنگ خارج شود مورد تنظیم قرار دهید.

فیلترهای کم فشار سری AF برای حذف موثر ذرات جامد، آب، بخارات روغن، طعم و بو از هوای فشرده در کاربردهای صنعتی استفاده می شوند.نوع و اندازه فیلترها به هوای فشرده جریان، نوع و کمیت آلودگی بستگی دارد.تجهیزات اختیاری موجود در زیر توضیح داده شده است.

-حداکثر فشار عملیاتی: 16bar (232 psi)
-محدوده دمای عملیاتی: 1.5to 65 ‘C (35 to 149 ‘F)

تجهیزات استاندارد شامل محفظه فیلتر و کارتریج فیلتر است.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...