Drayer سیستم سوخت رسانی ِCNG

کاتالوگ درایر سیستم سوخت رسانی CNG

در کاتالوگ درایر سیستم سوخت رسانی CNG به بررسی این موضوع پرداخته است که گاز طبیعی به دست آمده از زمین با بخار آب عجین شده است. گاز قبل از ورود به لوله‌های توزیع‌کننده تمیز و خشک می‌شود. بعد از این پیش تمیز کردن، گاز ممکن است هنوز رطوبت را در مسیر خود به نقطه استفاده گاز به دلایل زیر جذب کند:

  • انتشار بخار آب گاز و گاززدگی در خط لوله
  • آب مانده در خطوط لوله

کاتالوگ

فشرده سازی گاز طبیعی ، فشار جزئی تمام اجزای گاز (از جمله بخار آب) را به نسبت فشار کلی افزایش می‌دهد. گازی که قبلاً خشک شده بود ممکن است در نتیجه فشرده‌ سازی به محدوده اشباع برسد.
هیدرات در گاز طبیعی بسته به رطوبت گاز تشکیل می‌شوند. هیدرات‌ها و میعانات باعث مشکل نصب مجدد جایگاه‌های گاز طبیعی و همچنین وسایل نقلیه می‌شوند.
آب مایع، پیش ماده شکل‌گیری ترکیبات خورنده از طریق ترکیب با اجزای گاز طبیعی، یعنی دی اکسید کربن و سولفید هیدروژن است. ترکیب عوامل خورنده، و مسیر گردش فشار، ناشی از ظرف ذخیره سازی سوخت، می‌تواند به رشد ترک در فلزات منجر شده و در نهایت باعث آسیب و عدم کارایی شود. همچنین، خود آب مایع می‌تواند زیان‌آور باشد چون ممکن است باعث انسداد هم مایع و هم جامد، در سیستم خود شود.

ویژگی های خشک کن هوایار

حداکثر بهره وری

هزینه اجرای کم، افت فشار کم و نقطه شبنم ثابت از طریق طراحی و ساخت دقیق در نظر گرفته شده است.

نصب آسان

تمامی قطعات و تجهیزات فرعی به طور کامل بر روی بستر خشک کن مونتاژ شده و برای نصب بدون نیاز به مونتاژ در محل ارسال می شوند.

راه اندازی آسان

بهره برداری و نگهداری تجهیزات کنترلی کاملاً خودکار هستند که پس از فشار دادن دکمه شروع می شود، سپس می توان آن را از یک پنل، کنترل کرد. تمام دستگاه‌های به‌هم‌ پیوسته برای جلوگیری از ایجاد مشکل توسط اپراتورها کنترل می‌ شوند. بازرسی و نگهداری روتین با چیدمان بهینه تسهیل می‌ شود.

حداقل افت فشار

طراحی منحصر به فرد سیستم بازسازی، ثبات فشار را در طول فرآیند های بازسازی گرمایش و سرمایش تضمین می کند.

جهت ارتباط با همکاران ما در واحد فروش و خدمات پس از فروش CNG مستقر در کارخانه هوایار می‌توانید با شماره تماس 026-34760145-151 در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با درایر (خشک کن) CNG کاتالوگ درایر سیستم سوخت رسانی CNG را مطالعه کنید.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...