برنامه استراتژیک

گروه صنعتی هوایار با پشتوانه بيش از بيست سال تلاش و فعاليت متعهدانه در عرصه توليد انواع كمپرسورهاي هوا و گاز، ژنراتورهای مولد گازهاي صنعتی، ارائه دهنده خدمات کمپرسورها و ژنراتورها و برگزار کننده دوره‌های تخصصی تجهیزات تولیدی، پاسخگوي نيازهاي متنوع و به روز صنايع داخلي است.

 
چشم انداز

برترین شرکت ایرانی، پیشتاز در تولید و عرضه محصولات و ارائه خدمات، در کلاس جهانی

مأموريت

گروه صنعتی هوایار با پشتوانه بيش از بيست سال تلاش و فعاليت متعهدانه در عرصه توليد و ارائه خدمات انواع كمپرسورهاي هوا و گاز، پکیج‌های جداساز هوا و گاز، پلنت‌های فرآوری گازهای فرآیندی، برگزار کننده دوره‌های تخصصی تجهیزات تولیدی، پاسخگوي نيازهاي متنوع و به روز صنايع داخلي و بازارهای منطقه است. محصولات شركت مطابق با آخرين تكنولوژي‌هاي روز و در کلاس جهانی ساخته می‌شوند. ارتقا کیفیت محصولات، خدمات پس از فروش منحصربه فرد، همراهی با مشتریان تا حصول نتیجه نهایی، توجه به الزامات ایمنی و زیست محیطی و فراهم نمودن محیط کاری مناسب برای کارکنان سازمان جهت ارتقا شایستگی آن‌ها از اهداف عالی سازمان می‌باشد.

اهداف

1. ارتقاء سطح نوآوری و فناوری در محصولات و خدمات
2. افزایش رضایتمندی طرف‌های ذی نفع
3. تعالی و هوشمندسازی فرآیندهای شرکت در راستای ارتقای کیفیت و موقعیت رقابتی شرکت
4. ارائه طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات ویژه و قابل اعتماد با درک نیاز مشتریان
5.ماندگاری پایدار در صدر صنعت کشور
6. ارزش افرینی برای مشتریان در حوزه محصولات و خدمات

ارزش‌ها

نظامی از ارزش‏های بنیادین راهنمای تمامی فعالیت­های شرکت در گذر زمان بوده است؛ ارزش‌های کلیدی هوایار عبارتند از: همدلی، وجدان کاری، اهتمام به کیفیت، یادگیری سازمانی، اخلاق حرفه‌ای و رعایت حقوق مشتری.

برنامه استراتژیک هوایار