بازدید فنی و حرفه‌ای کشور و استان البرز از شرکت هوایار

بازدید فنی و حرفه‌ای کشور و استان البرز از شرکت هوایار

در تاریخ 29 آذر ماه 1400 مدیران کل و معاونین سازمان آموزشی فنی و حرفه‌ای کشور و استان البرز از امکانات و کارگاه‌های آموزشی مرکز آموزش گروه صنعتی هوایار بازدید داشتند.

در ادامه جلسه جزییات فعالیت مرکز آموزش هوایار تشریح گردیده و آقای دکتر شاه پسند معاونت آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نسبت به اهمیت مرکز آموزش هوایار به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز آموزشی ارائه دهنده آموزش‌های حرفه‌ای و نقش آفرینی خاص آن در ارتقاء مهارت‌های شغلی در سطح کشور اشاره و بر افزایش سطح همکاری سازمان با این مرکزدر جنبه‌های مختلف تأکید داشتند.
 همچنین لازم به بیان است که مرکز آموزش گروه صنعتی هوایار به عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزشی تجهیزات دوار و گازهای صنعتی درکشور برای سومین سال متوالی موفق به اخذ گواهینامه تأیید صلاحیت آموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور برای مدت سه سال دیگر گردیده است.
در جلسه‌ مورخ 16 آبان 1400، این گواهینامه از سوی مسئول محترم آموزش صنایع و صنوف اداره کل آموزشی فنی حرفه‌ای استان البرز تحویل این مرکز گردید.
” مرکز آموزش گروه صنعتی هوایار پیشرو در طراحی، برنامه‌ریزی و برگزاری برنامه‌های آموزشی عملیاتی و کاربردی مورد نیاز صنایع کشور”

همکاران ما در مرکز آموزش هوایار آماده راهنمایی و پاسخگوی به سوالات شما می‌باشند؛ جهت برقراری ارتباط می‌توانید با شماره تماس  41976-021 (تهـران) داخلی 1516 و 1134 تماس حاصل فـرماییـد.

خیلی ضعیفضعیفمتوسطخوبخیلی خوب
تعداد امتیازات: 1 ، میانگین امتیازها: 5,00
Loading...