خدمات

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کنندگان و تأمین کنندگان تجهیزات هوای فشرده مطابق با تکنولوژی روز دنیا در ایران از تیر ماه 1377 فعالیت خود را شروع کرد و با بهره گیری از مشاورین داخلی و خارجی سطح کیفی محصولات خود را به بالاترین درجه ممکن رساند.
 

شرکت هوایار با بیش از 18 سال سابقه، مجموعه‌‌ی وسیعی از خدمات فنّی و مهندسی را در سطحی حرفه‌ای برای طیف گسترده‌ای از شرکت‌ها در صنایع تولیدی نفت و گاز، شیمیایی، مس و فولاد فراهم آورده است.

ادامه مطلب

هوایار با بهره‌مندی از کادری مجرّب از کارشناسان حرفه‌ای، همه‌ی تجهیزات و قطعات مورد نیاز در پروژه‌های مولّدهای گاز (دستگاه تولید گاز) و هوای فشرده را تأمین می‌کند.

ادامه مطلب

خدمات پس از فروش به عنوان یکی از مهمترین و موثرترین عناصر صنعت و تجارت می‌تواند نقش مهمی در توسعه هر شرکت ایفا کند. بنابراین، فرهنگ‌سازی در ارائه خدمات و محصولات مطلوب و دستیابی به رضایت مشتریان از جمله اقداماتی است که در دستور کار این گروه برای مشتری‌مداری گنجانده شده است.

ادامه مطلب

مرکز آموزش هوایار یکی از معتبرترین و بزرگ‌ترین مراکز آموزشی تخصصی در کشور بوده که دارای مجوز ارائه خدمات آموزشی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و آموزش مرکزی شرکت ملی نفت ایران در میان تأمین کنندگان سیستم‌های گاز و تولید هوای فشرده در کشور می‌باشد.

ادامه مطلب

شرکت هوایار به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولید کننده و تأمین کننده تجهیزات هوای فشرده مطابق با تکنولوژی روز دنیا در ایران از تیر ماه 1377 فعالیت خود را شروع کرد و با بهره گیری از مشاورین داخلی و خارجی سطح کیفی محصولات خود را به بالاترین درجه ممکن رساند.

ادامه مطلب

شرکت هوایار در زمینه‌ی راه‌اندازی پروژه‌های جامعِ مولدهای گازی و هوای فشرده، خدمات پژوهشی گسترده‌ای را از مطالعات هدف‌گذاری تا امکان‌سنجی، مدیریت نموده و همواره با ارائه‌ی گزارش‌هایی دقیق، مشتریان ارجمند خود را به سوی بهینه‌ترین راهکارهای ممکن راهنمایی می‌نماید.

ادامه مطلب

ارتباط با ما

هوایار به منظور دفاع از حقوق مشتریان و جهت پاسخگویی به خواسته ها و نیازهای آن ها اقدام به راه اندازی واحد ارتباط با مشتریان نموده است.